Opinie o Nas
Producenci
Blog kategorie

Ceneo.pl

Waluty
 

NTI

NTI - Kahla GmbH - to eksperci instrumentów diamentowych z Turyngii w Niemczech. Firma średniej wielkości specjalizuje się w produkcji instrumentów obrotowych.

Od ponad 20 lat dentyści i technicy dentystyczni doceniają jakość produktów NTI w codziennej pracy. Firma przoduje w instrumentach z nasypem diamentowym. Innowacyjne nowości, takie jak diamentowe instrumenty EasyChamfer do optymalnego przygotowania fazowania lub diamenty szlifujące do obróbki ceramiki z dwutlenku cyrkonu to tylko dwa udane przykłady. NTI stale opracowuje nowe rozwiązania do codziennej pracy w dziedzinie stomatologicznych instrumentów rotujących. 
Szczególnie wysokiej klasy narzędzia z węglika spiekanego zdobyły popularność wśród lekarzy, to wiertła: różyczki, finiry, wiertła do cięcia koron, wiertła chirurgiczne.

Centrala firmy z centrum logistycznym i z zakładem produkcyjnym znajduje się w Kahli, niedaleko Jeny, w samym sercu Turyngii. Instrumenty rotacyjne wytwarzane są również we współpracy z Edentą, szwajcarską firmą wchodzącą w skład koncernu. Doskonałej jakości produkty dentystyczne oferowane są w ponad 100 krajach na całym świecie.


NTI-Kahla (Niemcy)/ Edenta Etabl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
})
Sklep internetowy Shoper.pl