Opinie o Nas
Producenci

Szyszka nowa

Promocje
Blog kategorie

Ceneo.pl

Waluty
 

NTI

NTI - Kahla GmbH - to eksperci instrumentów diamentowych z Turyngii w Niemczech. Firma średniej wielkości specjalizuje się w produkcji instrumentów obrotowych.

Od ponad 20 lat dentyści i technicy dentystyczni doceniają jakość produktów NTI w codziennej pracy. Firma przoduje w instrumentach z nasypem diamentowym. Innowacyjne nowości, takie jak diamentowe instrumenty EasyChamfer do optymalnego przygotowania fazowania lub diamenty szlifujące do obróbki tlenku cyrkonu to tylko dwa udane przykłady. NTI stale opracowuje nowe rozwiązania do codziennej pracy w dziedzinie stomatologicznych instrumentów rotujących. 
Szczególnie wysokiej klasy narzędzia z węglika spiekanego zdobyły popularność wśród lekarzy, to wiertła: różyczki, finiry, wiertła do cięcia koron, wiertła chirurgiczne.

Centrala firmy z centrum logistycznym i z zakładem produkcyjnym znajduje się w Kahli, niedaleko Jeny, w samym sercu Turyngii. Instrumenty rotacyjne wytwarzane są również we współpracy z Edentą, szwajcarską firmą wchodzącą w skład koncernu. Doskonałej jakości produkty dentystyczne oferowane są w ponad 100 krajach na całym świecie.


NTI-Kahla (Niemcy)/ Edenta Etabl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl