Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producenci
Blog kategorie

Ceneo.pl

Waluty
 

Producentem prezentowanych wierteł stomatologicznych jest firma niemiecka NTI-Kahla GmbH obecnie wraz firmą szwajcarską Edenta w ramach koncernu. 

Jako jedna z pierwszych firm otrzymała atestację ISO 9001. Stomatologiczne instrumenty NTI noszą znak CE. 

Najwyższą precyzję narzędzi diamentowych umożliwiają technologie produkcji CAD/CAM. W procesie tym ziarna nasypu diamentowego osadzane są trwale w ściśle określonych odstępach i głębokościach.

 Technika ta oferuje następujące korzyści:

  • brak efektu smarowania
  • brak wykruszania i łamania ziaren
  • maksymalne odprowadzenie ciepła
  • równomierne zużycie wierzchołka narzędzia i jego kantów

NTI-Kahla posiada jeden z największych asortymentów obrotowych instrumentów diamentowych na świecie. Jest to około 400 różnych form , w maksymalnie sześciu różnych stopniach uziarnienia. Są to zarówno ziarna zgrubne do szybkiego demontażu, usuwania starych wypełnień, przez uziarnienie średnie do usuwania, wstępnego i uniwersalnego szlifowania struktury zęba po bardzo drobne ziarna do delikatnego wykańczania, wygładzania  i polerowania kompozytów.

Wiertła NTI diamentowe  na turbinę oraz wiertła z węglików spiekanych na turbinę i na kątnicę dostarczane są  w opakowaniach typu blister. Na opakowaniu każdego wiertła, znajduje się symbol, nr partii, oraz data produkcji. Co jest zgodne z obecną dyrektywą Unii Europejskiej, dotyczącą oznakowania wyrobów medycznych. 

Wiertła diamentowe dentystyczne do zabiegów dentystycznych to stomatologia na najwyższym poziomie. Dostępne są różne warianty wierteł i innych instrumentów. Wybierz sprawdzoną firmę oferującą profesjonalne wiertła stomatologiczne DORMED E-sklep takie jak np. wiertła diamentowe czy wiertła z węglików spiekanych na turbinę, kątnicę lub prostnicę.

Wiertła doskonałej jakości są  dostępne w ofercie poniżej.

W ofercie sklepu można znaleźć formy standardowe wierteł: od kulki, piłki, pączka, jajka po płomień, stożek, walec, torpedę. Występują również w ofercie innowacyjne kształty, rozwiązujące wiele problemów, takie jak Easy Champfer w kształcie równoległym lub stożkowym. Narzędzie to oszczędza czas i pozwala na bezpieczne szlifowanie.

Producent legitymuje się odpowiednimi certyfikatami, dostępnymi pod linkami:

CERTYFIKAT 1 w zakresie: projektowania i rozwoju oraz produkcji i sprzedaży,

CERTYFIKAT 2 w zakresie kategorii produktów: instrumenty stomatologiczne obrotowe i podologiczne oraz zestawy sztyftów do odbudowy w stomatologii. 

Wiertła Stomatologiczne - KATALOG NTI PRAXIS.

Katalogi poszczególnych typów instrumentów oraz instrukcje użytkowania dostępne są również na stronie informacyjnej firmy DORMED.

Na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego odwiedzamy gabinety osobiście przy zamówieniach powyżej 250 zł. Lekarze mogą wybrać wiertła na miejscu korzystając z prezenterów pokazowych.

 

Wiertła dentystyczne

Wiertła stomatologiczne  >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
})
Sklep internetowy Shoper.pl